Aroma Streamer 850

Dyfuzor zapachowy Aroma Streamer 850

Aroma Streamer 850 to dyfuzor zapachowy marki Reima Air Concept.

Aroma Streamer 850 to zaawansowany elektryczny dyfuzor zapachowy do profesjonalnej aromatyzacji pomieszczeń do 500 m2.

Urządzenie AS850 świetnie sprawdza się do aromatyzacji salonów sprzedaży, sklepów, lobby hotelowych, a także do tworzenia zapachu w sklepach spożywczych i restauracjach.

Aromatyzacja pomieszczeń od 200 do 500 m2

Technologia zimnej dyfuzji

Urządzenie wolnostojące lub naścienne

Możliwość wpięcia w system wentylacji mechanicznej

Cyfrowy wyświetlacz i timer

Łatwe ustawienie intensywności zapachu

Wbudowany programator

Estetyczny wygląd

Dyfuzor zapachowy do aromamarketigu Reima Air Concept AS850 jest urządzeniem, które wykorzystywać można na wiele sposobów. Przede wszystkim jako urządzenie wolnostojące, ponieważ posiada nóżki, które pozwalają na stabilne ustawienie dyfuzora w dowolnym miejscu. W zestawie znajduje się również element do montażu naściennego, dlatego nie jest problemem zamontowanie urządzenia na ścianie. Aromatyzować pomieszczenia można również poprzez wpięcie w kanały nawiewne systemu wentylacji mechanicznej (rekuperacja, system nawiewów). Dyfuzor AS850 wykorzystać można również do takiego sposobu tworzenia zapachu w pomieszczeniu.

Urządzenie posiada wbudowany programator działania, który znacznie ułatwia użytkowanie. Ustawić możemy trzy tryby działania na każdy dzień tygodnia. W efekcie dyfuzor sam włączy się i wyłączy maksymalnie trzy razy w ciągu dnia. Na każdy dzień możemy wybrać inne godziny startu i stopu rozpylania zapachu.

Sterowanie poziomem natężenia zapachu jest bardzo proste i intuicyjne. 10 poziomów pracy pozwala na odpowiednie dostosowanie stopnia natężenia wybranego aromatu w pomieszczeniu.

Kolor: biały

Wymiary urządzenia: 260 mm x 350 mm x 128 mm

Zasilanie: 12 V

Moc: 10 W

Instrukcja obsługi dyfuzora zapachowego Aroma Streamer 850

Pobierz instrukcję obsługi dyfuzora zapachowego Aroma Streamer 850 lub skontaktuj się z naszym działem handlowym, aby uzyskać wszelkie informacje potrzebne do prawidłowej konfiguracji oraz uruchomienia urządzenia.

Zapachy do dyfuzora Aroma Streamer 850

Kompozycje zapachowe do aromatyzacji pomieszczeń urządzeniem AS 850

Olejki zapachowe na bazie olejków naturalnych, eterycznych marki Reima Air Concept wyróżniają się wysoką jakością oraz różnorodnością oferowanych zapachów. Podzielone są na kilka grup zapachowych – przede wszystkim są to cenione przez naszych Klientów zapachy spożywcze do aromatyzacji sklepów spożywczych i restauracji, a także zapachy do aromamarketingu w przestrzeniach handlowych i usługowych.